Referentka / Referent predaja zájazdov - invia Piešťany

goat s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.3.2024
800 EUR/mesiac(400 € pri 1/2 úväzku) Základná mzda závisí od skúseností uchádzača + Bonusová zložka - percentá z predaja - bez horného limitu limitu. Priemerná výška mesačnej mzdy 1200€ (plný úväzok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú predajkyňu / šikovného predajcu, do novovznikajúcej značkovej pobočky cestovnej agentúry invia v Piešťanoch.

Hlavná náplň práce:
➡️komunikácia s klientami na pobočke - osobne, telefonicky alebo mailom,
➡️predaj zájazdov, leteniek a doplnkových služieb cestovného ruchu,
➡️spracovanie objednávok klienta,
➡️komunikácia s domácimi i zahraničnými obchodnými partnermi.
➡️práca s rezervačným systémom.
➡️vytváranie cenových ponúk pre klienta a starostlivosť o neho.
➡️základné marketingové aktivity.

Momentálne hľadáme kolegu / kolegyňu na polovičný úväzok perspektívne s možnosťou rozšírenia na plný úväzok.

▶ Motivujúce finančné ohodnotenie - provízia z predaja bez horného stropu.
▶ Extra polročné odmeny v závislosti od predaja
▶ Možnosť osobnostného a profesijného rastu
▶ Možnosť práce z domu, podľa vyťaženosti prevádzky a po dohode
▶ Možnosť spoznávať rôzne destinácia na info-cestách
▶ Zľavy na zájazdy
▶ Skrátená pracovná doba počas mimosezóny
▶ Až 12 dní dovolenky navyše v rámci dochádzkového bonusu
▶ Kvalitná káva na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
Prosím, do reakcie na inzerát uveď:
- najskorší možný dátum nástupu
- či by Ti viac vyhovoval polovičný (20h/týždeň) alebo celý (40h/týždeň) úväzok.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Cestovná kancelária / Cestovná agentúra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️Komunikatívnosť, a radosť z práce s ľuďmi
✔️Predajné zručnosti - osobné i telefonické
✔️Samostatnosť pri organizovaní práce
✔️Príjemné vystupovanie a výborný prejav
✔️Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad.
✔️Schopnosť samostatne riešiť rôzne situácie
✔️Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť
✔️Flexibilný prístup k práci
✔️Ochota učiť sa novým postupom a zaujímavostiam o krajinách
✔️Odolnosť voči stresu,
✔️Čistý register trestov
✔️Nástup podľa dohody
❗ Máš Prax v cestovnej kancelárii/agentúre? ✈ Alebo si vášnivá/-ý cestovateľ/-ka?
Máš skúsenosti s predajom služieb ➡ určite nám to nezabudni spomenúť.

Sme cestovná agentúra a prevádzkujeme značkové pobočky invia v Komárne a v Piešťanoch, zameriavame sa na progresívny spôsob predaja zájazdov všetkých druhov, letných aj zimných dovoleniek, poznávacích pobytov a pod. Sme radi ak sú spokojní ako naši klienti tak aj naši zamestnanci. Čaká Ťa príjemné pracovné prostredie a radi Ti vyjdeme v ústrety.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4777186  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac