Kuriér rozvozu a donášky (garantujeme najlepšie finančné podmienky)

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
odmeňovanie je úkolové, ponúkame najvyššie odmeny za stop v Bratislave. orientačný prepočet na hodinu: 6 € a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme team najlepšie odmeňovaných autokuriérov, motokuriérov a cyklokuriérov v Bratislave.

Konkrétne sa jedná o tieto možnosti spolupráce:
- rozvoz a donáška v smenových časoch v prac. dňoch 10:00 - 14:00, prípadne 17:00 - 21:00 alebo 21:00 - 01:00,
- možnosť aj celodenných služieb alebo systém krátky / dlhý týždeň,
- pre študentov sú možné aj len niektoré dni v týždni alebo víkendové služby.

Doručujú sa balíky, potraviny alebo hotové jedlá.
Forma spolupráce na Dohodu o brigádnickej práci študentov alebo živnosť.
Doterajšia prax v doručovaní je výhodou.
Keďže chceme spolupracovať len s najlepšími kuriérmi, garantujeme najlepšie odmeňovanie !!

Ak chcete robiť kuriéra, tak u nás budete mať určite najlepšie podmienky.
Možnosť získať náborový príspevok až do výšky 200 € (v prípade, že osvedčíte počas skúšobného obdobia).

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis a vyplňte dotazník, budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá znalosť ulíc a orientácia v Bratislave
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- čistý register trestov
- platný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve - nie je podmienka
- forma spolupráce na Dohodu o brigádnickej práci študentov alebo živnosť
- brigádnici : vlastné auto, motorka, bicykel

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2017.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2014 a ceny primátora Bratislavy za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2934277  Dátum zverejnenia: 3.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odmeňovanie je úkolové, ponúkame najvyššie odmeny za stop v Bratislave. orientačný prepočet na hodinu: 6 € a viac