Najlepší kuriér

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
január/február 2017
ponúkame najvyššiu odmenu za "stop" v BA; u nás zarobíte určite viac ako u konkurencie! priemerná fakturácia 1850€/kuriér/mesiac, najlepší viac ako 2500€/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme najlepších kuriérov v Bratislave a okolí. Kuriérov, ktorí vedia, čo táto práca obnáša. Kuriérov, ktorí pracujú rýchlo, efektívne a spoľahlivo.

Ponúkame najlepšie odmeny za stop zo všetkých kuriérskych spoločností na Slovensku. Možnosť práce na vlastnom alebo našom aute.

Náplň práce:
- vyzdvihovanie a doručovanie expresných zásielok na celom území Bratislavy a okolia,
- evidencia zásielok, práca s vysielačkou, práca s mobilnou aplikáciou,
- komunikácia s dispečingom a so zákazníkmi,
- pravidelné rozvozy zásielok na území Bratislavy a blízkeho okolia.

Zásielky sa doručujú prevažne do hodiny alebo do 2 hodín od objednania zákazníkom, takže perfektná znalosť názvov ulíc a dopravných skratiek v meste je nevyhnutná.

Plánujeme doplniť team o dvoch nových kuriérov, podmienka spolupráce živnosť.

- ponúkame prácu v najväčšej a najrýchlejšej citykuriérskej službe na Slovensku,
- výška zárobku závisí len na vašom pracovnom nasadení (odmeňovanie od "stopu", pričom garantujeme najvyššiu odmenu za stop),
- možnosť práce na našom alebo vlastnom dopravnom prostriedku,
- ponúkame skutočne tú najakčnejšiu prácu v oblasti kuriérskych služieb.

Hľadáme kuriérov s praxou v oblasti prepravy/doručovania a s perfektnou znalosťou ulíc Bratislavy a optimálnych dopravných trás bez použitia mapy alebo navigácie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti prepravy/doručovania, ideálne ako kuriér alebo rozvozca jedál,
- perfektná znalosť ulíc Bratislavy a optimálnych dopravných trás bez použitia mapy alebo navigácie,
- bezúhonnosť, čistý výpis z registra trestov,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- odolnosť voči stresu.

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2017.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2014 a ceny primátora Bratislavy za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2894053  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkame najvyššiu odmenu za "stop" v BA; u nás zarobíte určite viac ako u konkurencie! priemerná fakturácia 1850€/kuriér/mesiac, najlepší viac ako 2500€/mesiac.