Asistent dispečera

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Slivková 12, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
5,00 €/hodina (živnosť alebo superhrubá mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem objednávok od zákazníkov (telefonicky, mailom),
- príprava cenových ponúk,
- koordinácia kuriérov prostredníctvom vysielačky a mobilnej aplikácie,
- riešenie problémov a reklamácií,
- administratívne činnosti.
Práca na polovičný úväzok, cca na 4 hodiny denne.

Práca v najdynamickejšej kuriérskej a donáškovej službe na Slovensku.
Možnosť dohody o pracovnej dobe. Možnosť pracovného rastu.

Práca na 4 hodiny denne. V prípade veľmi zaujímavého uchádzača potenciálne možnosť práce aj na dlhší alebo plný úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odolnosť voči stresu,
- príjemné a profesionálne vystupovanie po telefóne,
- základná orientácia a znalosť Bratislavy,
- perfektné ovládanie práce s počítačom.

GO4 patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce kuriérske služby na Slovensku a v Českej republike. Naši kuriéri sú najšikovnejší, najrýchlejší a teda aj najlepšie odmeňovaní. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, od januára 2013 aj donášková služba hotových jedál na území Bratislavy. Naša dcérska spoločnosť Švihaj Šuhaj je cyklokuriérska služba, ktorá v sebe spája radosť z bicyklovania a profesionálne kuriérske služby pre Bratislavu a Košice. Sme držiteľmi ocenenia Zelená firma roku 2014.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GO4, s.r.o.
Slivková 12
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Šimon Krošlák
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2801096   Dátum zverejnenia: 7.11.2016