Kuriér rozvozu a donášky

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Slivková 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 6,- €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme team najlepšie odmeňovaných autokuriérov, motokuriérov aj cyklokuriérov.

- rozvoz a donáška jedla v čase 10:00 - 14:30, možnosť víkendových služieb alebo
- expresné zásielky v čase 8:00 - 18:00, možnosť víkendových a večerných služieb

Možnosť získať náborový príspevok až do výšky 200 €.

Forma spolupráce na Dohodu o brigádnickej práci študentov alebo živnosť.

Garantujeme najvyššie odmeny kuriérom.

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis a vyplňte dotazník, budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá znalosť ulíc a orientácia v Bratislave
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- čistý register trestov
- forma spolupráce na Dohodu o brigádnickej práci študentov alebo živnosť
- brigádnici : vlastné auto, motorka

GO4 patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce kuriérske služby na Slovensku a v Českej republike. Naši kuriéri sú najšikovnejší, najrýchlejší a teda aj najlepšie odmeňovaní. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, od januára 2013 aj donášková služba hotových jedál na území Bratislavy. Naša dcérska spoločnosť Švihaj Šuhaj je cyklokuriérska služba, ktorá v sebe spája radosť z bicyklovania a profesionálne kuriérske služby pre Bratislavu a Košice. Sme držiteľmi ocenenia Zelená firma roku 2014.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GO4, s.r.o.
Slivková 12
821 05 Bratislava
ID: 2741014   Dátum zverejnenia: 28.9.2016