Asistent/ka managera/klientský pracovník - nástup ihneď

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Medená, 81102 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550-1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých šikovných ľudí, ktorí majú radi nové výzvy a chcú byť za svoju prácu adekvátne ohodnotení.
- Práca so stálou a novou klientelou spoločnosti v oblasti online marketingu a obchodu – dôraz na spokojnosť zákazníka
- Po zapracovaní profesionálne vedenie schôdzok
- Plnenie úloh zadaných manažérom
- Sledovanie nových trendov a správ zo sveta v oblasti politiky a ekonomiky (angličtina výhodou, nie podmienkou)
- Administrácia vo vnútornom systéme CRM a v Office MS dokumentoch
- Zreteľ na dotiahnutie klienta – uzavretie úspešného obchodu
- Profesionálne budovanie obchodnej značky

Ponúkame:
- Získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovanie kariéry
- fixnú platovú zložku 550€, po zaškolení až 1200€+
- podpora a rozvoj kariérneho rastu
- bezkonkurenčný provízny cenník zodpovedajúci výkonu/kvartálne prémie, bonusy, vzdelávacie certifikáty
- mentoring – vedenie menej skúseného kolegu
- individuálny prístup a vzdelávanie
- profesionálny teambuilding
- firemný telefón aj na osobné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 3160364  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-1200€