Hľadáme práve teba! Klientský pracovník

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Medená, 81102 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý zabehnutý tím chce medzi seba privítať aktívneho a ambiciózneho kolegu, ktorý dobre zapadne do kolektívu a bude mať chuť stále sa zlepšovať

- hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý sa nebojí na sebe tvrdo pracovať a zdokonalovať sa
- budeš komunikovať s ľudmi - nie nadarmo sa vraví, že práca s ľuďmi je tá najťažšia, ale cesta k úspechu nie je jednoduchá
- hľadáme práve TEBA: človeka, ktorý chce vystúpiť z davu a kráčať po vlastnej ceste
- ponúkame ti zázemie prestížnej celosvetovo úspešnej spoločnosti IronFX, ktorá sa zaoberá obchodom na kapitálových trhoch
- v nových kancelárskych prietoroch v centre Bratislavy ti ponúkame prácu Reprezentanta spoločnosti s možnosťou rozvíjať svoju kariéru až na manažérske posty.

- získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovania kariéry
- mentoring - odborné vedenie skúsenejšími kolegami
- práca v dynamickom prostredí - nebude dňa, kedy by ste sa nudili
- nástupný plat 550 € + provízie
- školenia hradené firmou pre osobný rozvoj a sebarealizáciu
- firemné akcie, pohodová a neformálna atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 3102326  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 1500