Food & Beverage Asistent do 3* hotela v Írsku. Ubytovanie zabezpečené! Pracuj pri najkrajších pobrežiach Írska. Bez poplatkov!

Go Ireland Jobs

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
ihneď/podľa dohody
14 - 16 EUR/hod.tringelty plus príplatky za nedeľu - 1/3 zo mzdy. Výplata každý týždeň. Výška mzdy bude stanovená na základe skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť ako Asistent Food and Beverage Managera v malom 3 hviezdičkovom hoteli, blízko najkrajších západných pobreží Írska.

Tvojou náplňou práce budú nasledovné činnosti:

- zodpovednosť za každodennú prevádzku hotela a starostlivosť o hostí,

- schopnosť viesť všetky oddelenia hotela a v prípade potreby pomáhať vo všetkých oblastiach prevádzky,

- pod vedením Food & Beverage Manažéra posúdiť, vyhodnotiť a zabezpečiť splnenie dlhodobých a krátkodobých cieľov Food and Beverage,

- personálne riadenie, koordinácia a vedenie zamestnancov, plánovanie a delegovanie pracovných úloh,

- riešenie požiadaviek klienta,

- zodpovednosť za dodržiavanie štandardov trojhviezdičkového hotela,

- motivácia zverených zamestnancov,

- príjem objednávok, práca s pokladňou.

Pracuje sa 40-50 hodín týždenne podľa dohody.

- pracovná zmluva (nie práca na živnosť)

- garantované ubytovanie za výhodnú cenu a strava zdarma počas pracovnej doby

- výplata každý týždeň

- Pravidelná letecká linka (Ryanair) Košice/Bratislava - Dublin

- 20 dní dovolenky + 10 dní platených bank holidays

- ubytovanie v rodinnom dome (samostatná izba) v blízkosti hotela (peši 5 minút)

- bývaš a pracuješ blízko najkrajších pláží v Írsku

- podpora počas celého procesu a umiestnenia

- pomôžeme ti s vycestovaním

- pred nástupom poskytnuté bezplatné zaškolenie

- dlhodobé a stabilné zamestnanie (práca je ponúkaná na minimálne 6 mesiacov)

- u nás neplatíš žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky

V prípade záujmu o danú pozíciu, zašlite Vaše CV na [email protected] alebo volaj Jana - 0907 190 938

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo/gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na danej pozícii je nevyhnutnosťou

Počet rokov praxe

2

  • Prax na danej pozícii
  • Orientácia na zákazníka
  • Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť pri práci
  • Kreativita
  • Vedieť sa správne a rýchlo rozhodnúť
  • Dobrá organizácia svojho pracovného času - Time managmet, vedenie teamu, plánovanie, vystupovanie na úrovni, skúsenosti s vedením a organizáciou zamestancov.

Go Ireland Jobs je personálna agentúra, ktorá zabezpečuje prácu pri najkrajších pobrežiach v západnej časti Írska v oblastiach ako Donegal, Sligo, Leitrum, Mayo, Galway, Kerry, Clare a Cork, ale aj v iných krajinách. Ponúkame prácu v supermarketoch, DELI - rýchlom občerstvení v hoteloch a gastronómii a momentálne aj v BPO oblasti. Pozície, ktoré obsadzujeme: Food&Beverage Supervízor, Sales Assistant - Predavač/Predavačka, Pracovník v rýchlom občerstvení DELI, Kuchár, Pomocná sila do kuchyne, Čašník/Čašníčka, Chyžná, Mechanik, ale aj iné.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4784625  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.