Operations Specialist

GO! Express & Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Kaukazská, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacvariabilná zložka na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie ponúk a objednávok klientov, spracovanie ich dopytov, vytváranie vhodných logistických riešení, controlling cien a príplatkov, nahrávanie nových cenníkov
• Vysoká úroveň komunikácie so zákazníkmi a dodávateľmi
• Podieľať sa na výbere dodávateľov a externých kuriérov
• Komunikovať s partnermi a pobočkami GO! v zahraničí (aktívne využívanie cudzieho jazyka na dennej báze)​
• Triedenie a scanovanie zásielok

• Na úplnom začiatku sa môžete tešiť na dôkladné zaškolenie, ktoré Vás zoznámi so všetkým, čo budete potrebovať pri svojej práci. Spoznáte našu spoločnosť tak, aby ste boli vo svojej práci čo najefektívnejší.
• Budete pracovať v spoločnosti s rodinnou atmosférou a mladým kolektívom.
• Budete sa podieľať na práci v medzinárodnom tíme, získate nové skúsenosti a využijete svoj potenciál pre každodenné výzvy
• Príspevok na jazykové vzdelanie
• Plný príspevok na stravu
• Penzijné pripoistenie (DDS)
• Odmena za odporučenie nového zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, preprava, obchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​Požadujeme znalosť maďarčiny
  • Znalosť angličtiny alebo nemčiny výhodou.
  • Všetko potrebné vás radi zaučíme.
  • Radi uvítame aj absolventov bez praxe.
  • Flexibilita, používanie sedliackeho rozumu, jednať pohotovo a samostatne riešiť problémy.
  • Zvládať stresové situácie a vedieť sa dobre prispôsobovať zmenám.
  • Pro-zákaznícke komunikačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre poriadok.

GO! Express & Logistics je renomovaná medzinárodná expresná kuriérska spoločnosť so silnou prítomnosťou v rôznych krajinách vrátane Nemecka, Česka, Rakúska, Slovenska, Dánska a Luxemburska. Svoje služby poskytuje s dôrazom na rýchlosť, spoľahlivosť a efektivitu pre svojich klientov po celom svete.

Na slovenskom trhu je GO! Express & Logistics aktívnou účastníčkou od roku 2017. Naša slovenská pobočka sídli v hlavnom meste Bratislave, čo im umožňuje efektívne a flexibilne zabezpečovať doručovanie a logistické potreby pre svojich zákazníkov po celej krajine.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4619888  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac