Branch/sales manager

GO! Express & Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V roku 2015 bola založená pobočka v Slovensku, pre ktorú hľadáme kandidáta na pozíciu Branch/Sales Manager

Náplň práce

  • Vedenie chod celej pobočky (vedenie obchodného, operatívneho aj finančného oddelenia)
  • Stanovenie obchodných cieľov
  • Zostavenie obchodného tímu, jeho vedenie, odmeňovanie a kontrola
  • Vedenie zostaveného tímu v operatíve
  • Starostlivosť o kľúčových klientov/ riešenie špeciálnych dopytov (tvorba ponúk a špeciálnych kalkulacií, telefonický a osobný kontakt s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi)
  • Hľadanie nových obchodných príležitostí
  • Zvyšovanie spokojnosti zákazníkov
  • Vedenie obchodných rokovaní
  • Tvorba štatistík a reportov
  • Zabezpečenie plynulej prevádzky pravidelných liniek
  • Rokovanie s dodávateľmi
  • Aktívna spolupráca na marketingových aktivitách
  • Reporting za slovenskú pobočku – konateľom GO! Slovensko

Kompetencie

  • Organizuje pracovné postupy
  • Riadi a najíma zamestnancov
  • Vedie odborné a disciplinárne svojich podriadených a spolupracovníkov
  • Hodnotí svojich spolupracovníkov
  • Zodpovedá za vzdelávanie tímu
Zodpovedá za cenotvorbu do určitého limitu

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Anglický alebo nemecký jazyk
  • Predpoklady pre riadenie ľudí
  • Skúsenosť v logistike podmienkou
  • Výborné komunikačné, vyjednávacie, prezentačné a analytické schopnosti
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, sebamotivácie, potreba sebarealizácie, zodpovednosť
  • Skúsenosť s prácou v zákazníckom servise, v oblasti podpory predaja
  • Veľmi dobrá znalosť práce na PC

Ponúkame

  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Prácu v dynamický sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Sebarealizáciu/priamy podiel na úspešnosti celej pobočky
  • Osobný aj profesionálny rozvoj
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Služobné auto, telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2961952  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.