Projektový manažér

Frauenthal Gnotec Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
ihneď
1 700 EUR/mesiac- uvedená výška mzdy je minimálna hranica pre kandidáta s praxou, výsledná mesačná mzda bude dohodnutá v závislosti od pracovných skúseností uchádzača - mesačný a ročný dochádzkový bonus - štvrťročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu projektových manažérov hľadáme kolegu s praxou v oblasti projektového manažmentu, resp. zákazníckej kvality. Znalosť anglického jazyka je pre výkon tejto práce nevyhnutná.

Náplňou práce projektového manažéra je najmä:

- Riadenie projektov počas jednotlivých fáz
- Plánovanie projektu s ohľadom na termíny, rozsah činností a rozpočtu
- Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a inými oddeleniami
- Špecifikácia technických parametrov, úprav alebo zmien
- Zabezpečenie projektovej dokumentácie a analýza projektových požiadaviek
- Sledovanie a hodnotenie procesov z hľadiska termínov ako aj efektivity, kvality a
priebežná kontrola nákladov
- Analýza rizík projektu
- Vypracovanie cenovej ponuky
- Komplexná administratíva projektov v podnikovom informačnom systéme
- Riadenie projektového tímu
- Vypracovanie a odsúhlasenie APQP plánov so zákazníkmi a zabezpečenie ich
dodržiavania v rámci projektu
- Rozvoj vzťahov s pridelenými zákazníkmi
- Účasť na cenových jednaniach v rámci sériovej výroby

flexibilná pracovná doba
dochádzkový bonus
štvrťročné prémie

Vašu žiadosť spolu so životopisom prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou Frauenthal Gnotec Slovakia s.r.o., so sídlom: Podzávoz 2824, 022 01 Čadca, IČO: 47254556, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č.: 62388/L (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise, motivačnom liste a/alebo dotazníku.

Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe čl. 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len ako „Nariadenie GDPR“) povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:

a) osobné údaje v postavení prevádzkovateľa spracúva spoločnosť Frauenthal Gnotec Slovakia s.r.o., so sídlom: Podzávoz 2824, 022 01 Čadca, IČO: 47 254 556, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č.: 62388/L, (041/3700111, [email protected]),
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR,
c) osobné údaje budú alebo môžu byť poskytnuté sprostredkovateľom poskytujúcim spoločnosti služby v oblasti mzdovej a personálnej agendy, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany, spracovania účtovných dokladov, lekárskych prehliadok zamestnancov,
d) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania; ich uchovávanie aj po skončení výberového konania je podmienené udelením Vášho súhlasu; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
e) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
f) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia GDPR; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
g) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky, ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v automobilovom priemysle na danej pozícií

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť
Flexibilita
Samostatnosť
Tímová spolupráca
Orientácia na ciele
Technické myslenie
Prax v automobilovom priemysle

About Gnotec Group

Frauenthal Gnotec Group is a leading International manufacturer of metal components to the demanding Automotive and Commercial Vehicle industry. Our operations in China, Czechia, Germany, Slovakia, Sweden and US has more than 1300 employees and offers state of the art technology in Automatic pressing, Welding and Assembly . We offer processes and solutions for different materials, thicknesses, complexities and applications. High automation together with lean manufacturing, Continuous improvement and Zero Defect Principle are our DNA at each plant, performed by highly skilled employees.
For more information please check out: https://gnotec.com/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1360960  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac