Vedúci predajne v Bratislave

GM Electronic Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda + osobné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou vedúceho predajne bude :
Zabezpečovanie plynulého chodu obchodnej prevádzky.
Zodpovedanie za predajné výsledky a plnenie stanovených finančných plánov.
Objednávanie tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
Prijímanie a zaškoľovanie nových pracovníkov.
Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností.
Prijímanie sťažností zákazníkov, vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi.
Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie zásob.
Vypracovávanie podkladov na mzdové účely .

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- organizačné a riadiace schopnosti
- komunikačné a prezentačné schopnosti,
- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita
- presnosť a dôslednosť
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, rozhodnosť a ústretovosť
- elektrotechnické vzdelanie výhodou

Maloobchod s elektronickými súčiastkami. Stabilná medzinárodná dynamicky sa rozvíjajúca firma so sídlom v Prahe a v Bratislave. Firma sa špecializuje na dovoz a distribúciu elektrotechnických komponentov. Zákazníkmi spoločnosti sú rádioamatéri, servisné organizácie, maloobchodné predajne a výrobné firmy. Patríme na Slovensku aj v Čechách medzi troch najväčších distributérov elektrotechnických súčiastok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1233887  Dátum zverejnenia: 1.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac