Regional Manager

Fidia Pharma Slovakia s.r.o.

Krajinská 87, 821 06 Bratislava, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného kandidáta na post predajcu, za účelom rozšírenia nášho tímu pre chirurgické odbory. Miesto výkonu práce Košice, východoslovenský kraj, Banská Bystrica, stredoslovenský kraj. Forma pomeru TPP. Náplň práce: Pravidelné návštevy existujúcich klientov a akvizícia nových. Semináre, workshopy. Ponúkame silné zázemie stáleho kolektívu, odborné zaškolenie s podporou a otvorený prístup. Skúsenosti v odbore, alebo zdravotnícke vzdelanie a jazykové znalosti sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, flexibilita

Farmaceutická spoločnosť so zahraničným majiteľom, zameraná na oblasť zdravotníctva a farmácie. Zastupuje viacero významných zahraničných farmaceutických firiem, ktorým ponúka služby v oblasti registrácie, marketingu a distribúcie liečiv a zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2583931  Dátum zverejnenia: 30.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou