Sales Representative

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 13, 962 21 Lieskovec, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovanie akvizičnej činnosti s potenciálnymi zákazníkmi
- vypracovávanie obchodných ponúk
- vykonávanie administratívnych úloh, súvisiacich s výkonom práce
- plnenie mesačných plánov
- starostlivosť o zákazníkov

- možnosť pracovať v modernej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- motivačné platové ohodnotenie
- dlhodobú spoluprácu
- odborné vzdelávanie
- profesijný rast
- možnosť využívania cudzieho jazyka
- služobné auto
- mobilný telefón
- 13. plat

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a predstavy o najvhodnejšom kandidátovi.

Ostatným uchádzačom týmto ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.

Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text, prosím, a priložte ho do svojho e-mailu.
Súhlasím, aby spoločnosť GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o., so sídlom Lieskovská cesta 13, 962 21 Lieskovec, (ďalej len spoločnosť), spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce (úpravy, vyhľadávania, triedenia, kombinovania, likvidácie a poskytovania tretím osobám, ktorých totožnosť je mi spoločnosť povinná oznámiť) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. 'O ochrane osobných údajov'.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce komunikačné schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- profesionálne vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť dodržiavať stanovené ciele
- schopnosť riešiť problémové situácie
- schopnosť pracovať aj pod tlakom
- flexibilita
- tímová orientácia
- pozitívny prístup
- schopnosť rýchlo sa naučiť interné systémy spoločnosti

GLS na Slovensku a v Európe
GLS General Logistics System Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems BV ( so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé kuriérske služby vysokej úrovne a poskytuje služby s vysokou pridanou hodnotou v oblasti logistiky pre 220 000 zákazníkov v Európe. Cieľom GLS je, byť “European Leader in Quality“ („prvým v oblasti kvality v Európe”). V tejto súvislosti je kladený veľký dôraz na udržateľnosť kvality prostredníctvom celoeurópskej siete pobočiek spoločností GLS v rámci programu Think Green – ochrana životného prostredia. Skupina firiem poskytuje svoje služby prostredníctvom vlastných a partnerských podnikov v 37 európskych krajinách. GLS System pozostáva z 39 centrálnych HUB-ov a 688 diep. Vďaka pozemnej sieti je GLS jedným z popredných poskytovateľov balíkových služieb v rámci Európy a zamestnáva 14 000 pracovníkov. Denne má na cestách 19 000 vozidiel, ktoré ročne prepravia 436 miliónov balíkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lieskovská cesta 13
962 21 Lieskovec
ID: 660301   Dátum zverejnenia: 16.11.2016