Sales Service (Ref. č.: SK_Sales_service)

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 13, 962 21 Lieskovec, Zvolen
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontaktovanie nových, potencionálnych zákazníkov /firmy/
- Vypracovávanie cenových ponúk
- Dohadovanie stretnutí pre obchodných reprezentantov
- Vykonávanie administratívnych úloh súvisiacich s výkonom práce

- možnosť pracovať v modernej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- motivačné platové ohodnotenie
- trvalý pracovný pomer
- 13. plat
- možnosť profesijného rastu
- odborné vzdelávanie

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a predstavy o najvhodnejšom kandidátovi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce komunikačné zručnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- schopnosť dôsledne pracovať aj pod tlakom
- cieľavedomosť
- húževnatosť pri riešení pracovných úloh
- tímová orientácia
- pozitívny prístup
- schopnosť a ochota sa rýchlo naučiť interné systémy
- znalosť anglického jazyka

GLS na Slovensku a v Európe
GLS General Logistics System Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems BV ( so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé kuriérske služby vysokej úrovne a poskytuje služby s vysokou pridanou hodnotou v oblasti logistiky pre 220 000 zákazníkov v Európe. Cieľom GLS je, byť “European Leader in Quality“ („prvým v oblasti kvality v Európe”). V tejto súvislosti je kladený veľký dôraz na udržateľnosť kvality prostredníctvom celoeurópskej siete pobočiek spoločností GLS v rámci programu Think Green – ochrana životného prostredia. Skupina firiem poskytuje svoje služby prostredníctvom vlastných a partnerských podnikov v 37 európskych krajinách. GLS System pozostáva z 39 centrálnych HUB-ov a 688 diep. Vďaka pozemnej sieti je GLS jedným z popredných poskytovateľov balíkových služieb v rámci Európy a zamestnáva 14 000 pracovníkov. Denne má na cestách 19 000 vozidiel, ktoré ročne prepravia 436 miliónov balíkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lieskovská cesta 13
962 21 Lieskovec
ID: 461521   Dátum zverejnenia: 16.11.2016