Operátor výfukovej linky

GLOVIS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, závod KIA, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
636,50 Eur + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž výfukov na nápravy vozidiel na linke,
  • sledovanie sekvencií pre montáž správneho dielu pre jednotlivé modely,
  • montáž kardanov na vozidlá s pohonom 4x4.

Zaujímavý sociálny a bonusový program pre zamestnancov. (dochádzkový bonus, nadčasový bonus, štvrťročné a polročné bonusy ...)
Príplatok za nočnú a poobednú zmenu nad rámec Zákonníka práce.
Doprava do zamestnania.
Príspevky na stravovanie.
Teambuildingové aktivity.

Ak Vás zaujala uvedená pozícia a ste na ňu kvalifikovaný, prosím pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu [email protected].
Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov pre výber kandidátov podľa zákona 122/2013 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca v 3-zmennej prevádzke
  • ochota pracovať nadčas - výrobné soboty
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, pracovitosť

GLOVIS SLOVAKIA patrí do skupiny Hyundai Glovis, ktorá je globálnym poskytovateľom integrovaných logistických a distribučných služieb. Na Slovensku sme hlavným logistickým partnerom spoločnosti Kia Slovakia. Pre nášho hlavného zákazníka zodpovedáme za všetky vnútorné logistické procesy a dodávky hotových vozidiel po celej Európe. Zaoberáme sa tiež obchodovaním s firmami pôsobiacimi v oblasti recyklácie materiálu, prepravy, prenosu a skladovania. V súčasnej dobe zamestnávame približne 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2664878  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 636,50 Eur + príplatky a bonusy