Office Assistant

GLOBSEC

Miesto práce
Klariská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
4€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za chod recepcie a vstupného priestoru organizácie
- Evidovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
- Nakupovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
- Komunikácia s dodávateľmi, úradmi a inštitúciami
- Uvádzanie hostí
- Príprava podkladov

- Práca v jednej z najúspešnejších mimovládnych organizácií v Strednej Európe
- Práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku
- Možnosť spolupracovať na organizovaní medzinárodných konferencií
- Práca v mladom kolektíve
- Flexibilný pracovný čas

Ak vás daná pracovná pozícia zaujala, zašlite nám váš profesijný životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom na uvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita - hľadáme 2 študentov/študentky, ktorí/é sa budú na pozícii striedať vzhľadom na ich dostupnosť v čase medzi 8:30-17:00
Príjemné vystupovanie
Zodpovednosť
Samostatnosť
Komunikatívnosť

GLOBSEC je nezávislá mimovládna organizácia aktívna v oblasti domácej a medzinárodnej politiky a bezpečnosti. Usiluje o aktívnu a konštruktívnu angažovanosť Slovenskej republiky v medzinárodných vzťahoch, s dôrazom na spoluprácu vo vybraných regiónoch a problematikách, kde skúsenosti a expertíza stredoeurópskej krajiny môžu priniesť značnú pridanú hodnotu. Prostredníctvom projektov, asociovaných expertov a spolupráce so štátnymi, mimovládnymi inštitúciami a súkromnými subjektmi sa zároveň usiluje o rast mladých profesionálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829660   Dátum zverejnenia: 28.11.2016