Corporate Partnerships Assistant

GLOBSEC

Miesto práce
Klariská 14, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadáva nových potenciálnych donorov
• Komunikuje s partnermi projektov organizácie z oblasti súkromného sektora
• Udržiava dobré vzťahy s existujúcimi partnermi organizácie, hľadá a nadväzuje nové partnerstvá
• Spolupracuje na projektoch s ďalšími zložkami tímov: oddelenie Event Developmentu, mediálne oddelenie, finančné oddelenie, atď.
• Spolupracuje na tvorbe fundraisingových materiálov
• Podáva správy riaditeľovi oddelenia korporátnych partnerstiev
• Dopĺňa informácie do databázy partnerov
• Pripravuje prehľady a podklady pre priameho nadriadeného
• Ďalšie úlohy pridelené priamym nadriadeným
• Dohaduje stretnutia a poskytuje administratívnu podporu

• práca v jednej z najvplyvnejších mimovládnych inštitúcií v strednej Európe
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• možnosť zahraničných služobných ciest
• častý kontakt so zástupcami slovenského a medzinárodného business sektora
• možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
• účasť na medzinárodných seminároch a konferenciách
• multi-sport karta
• kompenzácia práce nadčas
• teambuildingové aktivity

Ak vás daná pracovná pozícia zaujala, zašlite nám váš profesijný životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom na uvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor, manažment, politológia, medzinárodné vzťahy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

• Prax na podobnej pozícii 1 rok, ideálne z mimovládneho sektora
• Zodpovednosť
• Cieľavedomosť
• Zmysel pre detail
• Príjemné a dôveryhodné vystupovanie
• Lojalita
• Dôraz na dodržiavanie zadaných deadlinov

GLOBSEC je nezávislá mimovládna organizácia aktívna v oblasti domácej a medzinárodnej politiky a bezpečnosti. Usiluje o aktívnu a konštruktívnu angažovanosť Slovenskej republiky v medzinárodných vzťahoch, s dôrazom na spoluprácu vo vybraných regiónoch a problematikách, kde skúsenosti a expertíza stredoeurópskej krajiny môžu priniesť značnú pridanú hodnotu. Prostredníctvom projektov, asociovaných expertov a spolupráce so štátnymi, mimovládnymi inštitúciami a súkromnými subjektmi sa zároveň usiluje o rast mladých profesionálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829325   Dátum zverejnenia: 28.11.2016