Finančný koordinátor projektov

GLOBSEC

Miesto práce
Klariská 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za vyúčtovanie finančnej časti projektov.
• Kontroluje čerpanie výdavkov projektov.
• Pozná a vie sa orientovať v pravidlách vyúčtovania na základe určených pravidiel od donora ku každému projektu.
• Zodpovedá za kontrolu účtovných dokladov k projektom.
• Zodpovedá za evidenciu a archiváciu účtovných dokladov súvisiacich s projektmi.
• Zodpovedá za kontrolu a aktualizáciu kalendára k vyúčtovaniu projektov.
• Komunikuje s projektovými manažérmi a súčinnými oddeleniami o priamych .nákladoch k projektom.
• Pripravuje reporty a analýzy pre finančného manažéra.
• Plní ďalšie úlohy pridelené priamym nadriadeným.
• Pripravuje na schválenie zmluvy a dodatky k zmluvám pre finančného manažéra.
• Zodpovedá za správnosť zmlúv a protokolov vyhotovených finančným asistentom.
• Zodpovedá za evidenciu a archiváciu zmlúv v elektronickej aj papierovej podobe.
• Zodpovedá za vedenie databázy zmlúv
• Zodpovedá za predloženie výdavkov na pracovné cesty v požadovanom termíne.
• Zodpovedá za odovzdanie vyúčtovaní z pracovných ciest v požadovanom termíne.

• práca v jednej z najvplyvnejších mimovládnych inštitúcií v strednej Európe
• práca v mladom kolektíve
• možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
• účasť na medzinárodných seminároch a konferenciách
• multi-sport karta
• kompenzácia práce nadčas
• teambuildingové aktivity

Ak vás daná pracovná pozícia zaujala, zašlite nám váš profesijný životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom na uvedenú mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie, manažment, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- schopnosť vedieť pracovať na viacerých projektoch a úlohách súčasne
- silný zmysel pre detail a precíznosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- silne vyvinutý zmysel pre zodpovednosť
- skúsenosti s prácou s účtovnými dokladmi a zmluvami
- komunikatívnosť
- systematickosť
- proaktivita
- výborný time – management a schopnosť prioritizovať
- zvládanie stresových situácií

GLOBSEC je nezávislá mimovládna organizácia aktívna v oblasti domácej a medzinárodnej politiky a bezpečnosti. Usiluje o aktívnu a konštruktívnu angažovanosť Slovenskej republiky v medzinárodných vzťahoch, s dôrazom na spoluprácu vo vybraných regiónoch a problematikách, kde skúsenosti a expertíza stredoeurópskej krajiny môžu priniesť značnú pridanú hodnotu. Prostredníctvom projektov, asociovaných expertov a spolupráce so štátnymi, mimovládnymi inštitúciami a súkromnými subjektmi sa zároveň usiluje o rast mladých profesionálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823888   Dátum zverejnenia: 23.11.2016