Assistant to Head of Unit

GLOBSEC

Miesto práce
Klariská 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- eviduje úlohy a celkovú prácu head of unit
- zodpovedá za chod oddelenia po logistickej a technickej stránke
- kontroluje a zabezpečuje kancelárske potreby, občerstvenie a tovar dennej spotreby
- komunikuje s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami
- vybavuje poštu
- eviduje dochádzky a neprítomnosť členov tímu
- zabezpečuje zápis z jednotlivých stretnutí tímov
- poskytuje pomoc projektovým manažérom pri organizovaní podujatí
- podieľa sa na príprave projektov v pozícii projektového asistenta (formálna úprava grantových žiadostí, externá komunikácia a iné)
- externá komunikácia s účastníkmi organizovaných podujatí

- práca v jednej z najvplyvnejších mimovládnych inštitúcií v strednej Európe
- práca v mladom kolektíve
- možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- účasť na medzinárodných seminároch a konferenciách
- multi-sport karta

Ak vás daná pracovná pozícia zaujala, zašlite nám váš profesijný životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom na uvedenú mailovú adresu.
Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medzinárodné vzťahy, manažment, politológia, iné humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre detail, dôslednosť, komunikatívnosť, precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, efektívnosť, time management, multitasking, stress managment, samostatnosť, iniciatívnosť.

GLOBSEC is an independent, non-partisan, non-governmental organisation that builds on the successful work done by the Slovak Atlantic Commission (est.1993). Its main goal is to shape the global debate through conducting research activities and connecting key experts on foreign and security policy. To this goal contributes the annual GLOBSEC Bratislava Forum, one of the top conferences on global security in the world. GLOBSEC also organises the annual GLOBSEC Tatra Summit, a conference that provides the ground for fruitful expert and political discussions on the future of Europe.
Research fellows from GLOBSEC Policy Institute publish regular analyses, policy papers and publications responding to some of the most current challenges. Activities within this think tank are devoted to research in four programmes: Defence & Security Programme, Energy Programme, Future of Europe Programme and European Neighbourhood Programme.
Committed to support young talents, GLOBSEC Academy Centre was established to identify exceptional young individuals and aims to educate them to become excellent analysts of tomorrow.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GLOBSEC
Klariská 14
81103 Bratislava
ID: 2819720   Dátum zverejnenia: 21.11.2016