Finance Assistant

GLOBSEC

Miesto práce
Klariská 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie práce výkonnej asistentky/asistenta pre CFO organizácie
- spracovanie zápisov z meetingov tímu finančného officu
- manažment úloh pridelených CFO a manažment kalendáru CFO
- podpora pri vytváraní a plánovaní ročného rozpočtu organizácie
- mesačné reporty cash-flow k vybraným položkám rozpočtu organizácie
- finančná koordinácia menších projektov (podpora pri vytváraní rozpočtu a kontrole jeho čerpania)
- zodpovednosť za primárnu kontrolu účtovných dokladov a kolobeh účtovných dokladov (hard copy a elektornická evidencia)
- zodpovednosť za správu databázy výdavkov a ich spracovanie pre účtovníčku
- vedenie elektronickej a papierovej evidencie zmlúv
- iná administratívna výpomoc podľa požiadaviek CFO

- práca v jednej z najvplyvnejších mimovládnych inštitúcií v strednej Európe
- práca v mladom kolektíve
- možnosti ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- účasť na medzinárodných seminároch a konferenciách
- multi-sport karta

Ak vás daná pracovná pozícia zaujala, zašlite nám váš profesijný životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom na uvedenú mailovú adresu.
Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre detail, dôslednosť, precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, efektívnosť, time management, multitasking, stress managment, samostatnosť, iniciatívnosť.

GLOBSEC je nezávislá mimovládna organizácia aktívna v oblasti domácej a medzinárodnej politiky a bezpečnosti. Usiluje o aktívnu a konštruktívnu angažovanosť Slovenskej republiky v medzinárodných vzťahoch, s dôrazom na spoluprácu vo vybraných regiónoch a problematikách, kde skúsenosti a expertíza stredoeurópskej krajiny môžu priniesť značnú pridanú hodnotu. Prostredníctvom projektov, asociovaných expertov a spolupráce so štátnymi, mimovládnymi inštitúciami a súkromnými subjektmi sa zároveň usiluje o rast mladých profesionálov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 2399808   Dátum zverejnenia: 18.11.2016