Čašník/ Barman

GLOBS, spol.s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie El Gaucho - Argentínsky steakhouse, hľadáme zodpovedných, šikovných, flexibilných kandidátov na pozíciu čašník, barman, pomocný čašník.
pozícia pomocného čašníka je vhodná aj pre absolventov a študentov na brigádu.

- práca v mladom kolektíve,
- výborné stravovanie,
- firemné benefity
- práca v stabilnej, 10 rokov fungujúcej spoločnosti

Životopisy zasielať na e-mail adresu: [email protected] alebo volať 0918 601 012. Uchádzači, ktorí nevyhovujú našim požiadavkám nebudú kontaktovaní a pozvaní na osobné pohovory.
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť GLOBS, spol. s r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidácii v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Vyhradzujeme si právo neodpovedať uchádzačom, ktorý nespĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

- odbornosť a profesionalita,
- príjemný vzhľad a vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- samostatnosť
- ochota učiť sa

Spoločnosť GLOBS bola založená v roku 2003 a v novembri 2006 sa stala prevádzkovateľom reštaurácie El Gaucho v Bratislave. El Gaucho Argentinian steakhouse je moderná reštaurácia s klasickými prvkami, prinášajúca Argentínsky pôvab, pohostinnosť a kuchyňu pre obyvateľov a turistov Bratislavy. Interiér reštaurácie predstavuje elegantné prostredie s príjemnou atmosférou vhodnou pre každú príležitosť. Kombinácia moderných a retro prvkov, neštandardných detailov a sofistikovanej jednoduchosti je skvostom pre oko a dodáva reštaurácii jedinečný šarm.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 342210  Dátum zverejnenia: 13.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platobné podmienky budú upresnené pri osobnom pohovore.