Kuchár/ka

GLOBS, spol.s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 13, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie El Gaucho - Argentínsky steakhouse, hľadáme zodpovedných, šikovných, flexibilných kandidátov na pozíciu kuchár/ka na teplú a studenú kuchyňu:
- príprava jedál a la carte,
- príprava šalátov, dresingov,
- príprava a pečenie čerstvého pečiva, dezertov

Ponúkame:
- zázemie stabilnej spoločnosti,
- prácu v mladom dynamickom kolektíve,
- kvalitné stravovanie,
- atraktívne pracovné prostredie

Životopisy zasielajte na e-mail adresu [email protected]. Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť GLOBS, spol. s r.o., spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidácii v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Vyhradzujeme si právo neodpovedať uchádzačom, ktorý nespĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronomické

Počet rokov praxe

1

- dynamickosť,
- zodpovednosť,
- flexibila,
- samostatnosť,
- ochota učiť sa
- kreativita

Spoločnosť GLOBS bola založená v roku 2003 a v novembri 2006 sa stala prevádzkovateľom reštaurácie El Gaucho v Bratislave. El Gaucho Argentinian steakhouse je moderná reštaurácia s klasickými prvkami, prinášajúca Argentínsky pôvab, pohostinnosť a kuchyňu pre obyvateľov a turistov Bratislavy. Interiér reštaurácie predstavuje elegantné prostredie s príjemnou atmosférou vhodnou pre každú príležitosť. Kombinácia moderných a retro prvkov, neštandardných detailov a sofistikovanej jednoduchosti je skvostom pre oko a dodáva reštaurácii jedinečný šarm.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2138206  Dátum zverejnenia: 12.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200