Čašník

Globalgastro plus, s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacuvedená mzda je NETTO + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníkov (servírovanie jedál a nápojov pre zákazníkov) komunikácia s nimi,
- odnášanie použitého riadu/debarasovanie,
- dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí,
- prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania,
- uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie,
- komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie odborného servisu pri výbere jedál a nápojov),
- prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie, vyúčtovanie a inkasovanie platieb,
- kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty,
- pracuje sa krátky-dlhý týždeň

strava, pitný režim, dobré platové ohodnotenie, seriózne jednanie

Na osobnom pohovore je možné si dohodnúť platové podmienky na základe zručností daného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, barman

Prax na pozícii/v oblasti

čašník, runner čašník, barman

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, kreativita, chuť pracovať

Spoločnosť je prevádzkovateľ gastro prevádzok v rámci Bratislavského kraja.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarina Szabova
E-mail: poslať životopis
ID: 4547320  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac