Podpora predaja

Global Payments s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Global Payments s.r.o. je spoločný podnik Global Payments Inc., CaixaBank a Erste Group Bank AG, ktorý zabezpečuje služby v oblasti merchant acquiring (akceptácia a spracovanie platieb prostredníctvom platobných kariet) a platobné služby v troch kľúčových oblastiach strednej a východnej Európy: Českej republike, na Slovensku a v Rumunsku.

Staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý koncentruje rôznorodý talent, vedomosti a skúsenosti. Pracujte v inšpiratívnom prostredí, kde vládne priateľská atmosféra. Nájdite prácu, ktorá Vás bude skutočne baviť.

Pracovná náplň

· Zabezpečuje dennú prevádzku

· Vypracovanie zmluvnej dokumentácie pre klientov v spolupráci s obchodným týmom

· Denná korešpondencia (písomná) od merchantov a k merchantom

· Vedenie spisovej dokumentácie a jej archivácia

· Zodpovedá za kvalitu poskytovaných služieb merchantom v rámci svojej pôsobnosti

· Nahlasuje incidenty v prípade nekorektnej funkčnosti systémov alebo iných komponentov ktoré majú dopad na kvalitu poskytovanej služby alebo dobré meno GP

· Zodpovednosť za správne a korektné zadávanie údajov do systémov pre správu obchodnej agendy a uplatňovanie obchodnej politiky GP

· Podpora obchodného predajného tímu, podpora koncovým zákazníkom spoločnosti podľa potreby napr. riešenie reklamácií, spracovanie požiadaviek a pod.

· Aktívna komunikácia s klientmi z pohľadu dennej prevádzky

· Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti podľa potreby

· Zabezpečuje dodržiavanie predpisov Kartových asociácií

· Poskytuje poradenstvo klientom, vrátane riešenia reklamácií a sťažností

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom

· Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti

· Nadštandardné finančné ohodnotenie

· Zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov

· Voľno naviac určené na regeneráciu zamestnanca

· Eventy, Teambuildingy

· Know-how

· Notebook s dátovým pripojením, mobilný telefón

· Kariérny postup

Požiadavky a osobnostné předpoklady

· SŠ/VŠ vzdelanie

· Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook – pokročilý

· Tímový hráč so zameraním na dosahovanie individuálnych cieľov

· Schopnosť prichádzať s vlastnými riešeniami problémov a situácií v zmysle pravidiel GP

· Precíznosť a zodpovednosť za svoju prácu

· Výborné komunikačné schopnosti na vnútornej aj vonkajšej úrovni

· Dobrý time management a plánovanie vlastných činností

· Vysoká úroveň ústnej aj písomnej komunikácie a prezentácie GP (SK, prípadne iný jazyk EN)

· Časová flexibilita a orientácia na klienta

Termín zasielania prihlášok je do 1.9.2016.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2691137  Dátum zverejnenia: 15.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.