Nechceš vykonávať manuálnu prácu a máš chuť na zmenu? Pridaj sa k nám a staň sa Marketing Trader

Global fox marketing s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme marketingový tím, ktorý je priateľský a rozmanitý, spája nás spoločný systém hodnôt a túžba zarobiť.

  • Administratívna činnosť
  • Komunikácia s klientami
  • Prezentácie služieb našich obchodných partnerov
  • Príprava podkladov a účasť na obchodných jednaniach
  • Iné úlohy súvisiace s obchodným poradenstvom a predajom
  • Zabezpečuješ komunikáciu so zákazníkmi cez telefón a e-mail
  • Podieľaš sa na vytváraní marketingových a obchodných stratégií

Naši úspešní obchodní konzultanti majú nabitý a zaujímavý pracovný deň. Ráno začínaš s prehľadom nad svojimi úlohami a zabezpečuješ, aby si ich stihol vybaviť v priebehu dňa. V priebehu dňa stretávaš klientov, prezentuješ služby našich obchodných partnerov a zabezpečuješ administratívnu činnosť spojenú s obchodnými jednaniami. Na konci dňa zhodnotíš svoje výsledky a naplánuješ si úlohy na ďalší deň.

  • Náborový príspevok 1000 EUR
  • Fixný plat + provízie
  • Pracovný telefón (s neobmedzeným paušálom) a notebook
  • Možnosť zahraničných stáží - Dubaj, Egypt, ČR
  • Flexibilné pracovné podmienky - hlavný pracovný pomer, skrátený pracovný pomer, SZČO
  • Komplexný systém vzdelávania a školenia počas pracovnej doby
  • Kariérny postup a príležitosti na rast
  • Firemné akcie a eventy pre zábavu a spoločenské pripojenie
  • Práca v mladom kolektíve a modernom prostredí v centre Bratislavy
  • Pondelok - Piatok pracovné dni, víkendy a sviatky voľné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • Maturita alebo výučný list výhodou, no nie našou podmienkou
  • Komunikatívny a cieľavedomý človek
  • Záujem učiť sa nové veci
  • Skúsenosti s obchodom výhodou
  • Reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
  • Nedostatok skúseností nie je pre nás problém. Pre všetkých ktorí majú záujem organizujeme bezplatné školenia v rámci pracovnej doby s prednášajúcimi s medzinárodnými skúsenosťami.

Ak Vás naša uvedená pracovná ponuka zaujala, zareagujte na náš inzerát a my Vás radi privítame na osobnom pohovore priamo u nás na pobočke v Bratislave.

Marketingová spoločnosť, ktorá spolupracuje s obchodnými partnermi z oblasti finančného sektoru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4712485  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac