Klientský pracovník/ Vedúci pobočky

Global Finance, a.s.

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix + variabilný)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka vás pracovať a vzdelávať sa vo finančnom sektore ?
Chcete byť súčasťou rozvíjajúcej sa pobočkovej siete spolupracujúcej s medzinárodnou bankou a finančnými inštitúciami?
Rozširujeme naše tímy pobočkových pracovníkov v nasledujúcich mestách....

Príjemné a motivujúce pracovné prostredie v kolektíve ľudí, ktorí chcú prieniesť klientovi vždy VIAC!
Flexibilný pracovný čas a motivujúce odmeňovanie.
Podpora osobnostného a profesionálneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančný sektor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prehľad v oblasti finančných produktov veľkou výhodou.
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť.
Ochota vzdelávať sa , učiť sa a mať chuť na sebe neustále pracovať

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca finančno-technologická spoločnosť, ktorá prináša na trh nový štandard finančnej služby. Klientom ponúkame inovatívne, prehľadné a unikátne nástroje pre komfortnú prácu s osobnými financiami. Pre Biznis Partnerov prinášame nadčasový CRM nástroj pomocou ktorého dokážu klientovi zabezpečiť rýchle, komplexné a unifikované riešenie. Prinášame zároveň unikátny koncept pobočiek Global Point a špecializovaných kancelárii Global Office, kde klientovi garantujeme dodávku našej služby do 48 hodín. Buďte aj Vy pripravení na nový štandard finančnej služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2619177  Dátum zverejnenia: 22.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fix + variabilný)