Čašník/čka

GLOBAL FINA, s.r.o.

SLÁVIA - kaviareň, reštaurácia - Hlavná 63, Košice, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre kompletne zrekonštruovanú kaviareň a reštauráciu Slávia v srdci Košíc hľadáme kandidátov/tky na pozíciu Čašník/čka.
Vašou úlohou bude:
- aktívna obsluha hostí
- predprípravné práce, práce počas prevádzky a práce po skončení prevádzky
- dodržiavanie hygieny, štandardov a noriem

Práca v spoločnosti prevádzkujúcej viacero gasto prevádzok.
Možný profesionálny rast.
Práca v historickej a širokej verejnosti známej prevádzke.

Ďakujeme všetkým kandidátom. Budeme reagovať len na záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- komunikatívne a príjemné vystupovanie, flexibilita, samostatnosť
- znalosť iného svetového jazyka výhodou

Global Fina je spoločnosť pôsobiaca v Gastronómii. Prevádzkuje niekoľko rôznych zariadení. V blízkej budúcnosti je plánované rozšírenie o ďalšie prevádzky, čím vytvára podmienky pre zamestnancov na kariérny rast.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Werferova 1
040 11 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2185575   Dátum zverejnenia: 21.9.2016