Čašník/ Čašníčka

GLOBAL FINA, s.r.o.

Miesto práce
OC Galéria, Toryská 5, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
570 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov a komunikácia s nimi
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty
Hmotná zodpovednosť za zverené finančné prostriedky

- samostnatná práca
- možnosť kariérneho rastu

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedený kontakt.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hoteliérstvo / Gastronómia, v prípade že nieste z odboru podmienkou je osvedčenie o Hygienickom minime

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť

Global Fina je spoločnosť pôsobiaca v Gastronómii. Prevádzkuje niekoľko rôznych zariadení. V blízkej budúcnosti je plánované rozšírenie o ďalšie prevádzky, čím vytvára podmienky pre zamestnancov na kariérny rast.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FASHION CAFÉ - GLOBAL FINA, s.r.o.
Werferová 1,
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Molitoris
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2118870   Dátum zverejnenia: 16.9.2016