Fancúzsky Karibik a Alpy! Pozície v hotelovom servise pre študentov (Čašník/barman)

GLOBAL CONTRACT s. r. o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné, Francúzsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
29.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
770 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi sneh a lyžiarske svahy? Alebo naopak, lezie Vám na nervy toto studené počasie? MÁTE TRI MESIACE VOĽNA, ktoré chcete prežiť v zaujímavej a jedinečnej destinácií, kde sa len tak nedostanete? Chcete prežiť SILVESTER v Karibiku, alebo pod Mont Blanc-om? Budete môcť tri mesiace brigádovať, niečo si zarobiť a vidieť kúsok KRÁSNEHO SVETA. UROBTE SI ZIMU PO AKEJ TÚŽITE :)

Ponúkame pozície v hotelovom servise (čašník a barman), pre študentov Hotelových akadémií, SOŠ zameraných na hotelierstvo, gastronómiu a cestovný ruch, alebo vysokoškolákov, či absolventov škôl.

Práca na dobu 3 mesiacov od 29.12.2016 do 29.3.2017 vo Francúzskom Karibiku a Alpách priamo pod Mont Blanc-om.

Práca 5 dní v týždni LEN 7 hodín denne.

!!! VÝBEROVÉ KONANIE JE UŽ 10.11.2016, PRETO ZASIELAJTE PRIHLÁŠKY OBRATOM !!!

Podrobné informácie nájdete na http://www.globalcontract.sk/studenti/nova-stranka-07716/, alebo nás kontaktujte na [email protected], 0907 858 606.

plat: 510€ netto

zamestnávateľom zabezpečené:
- ubytovanie
- 2x denne strava
- letenka z Francúzska domov
- resp. spiatočná letenka do Karibiku

V prípade, že Vás ponuka zaujala:

1) stiahnite si prihlášku: http://www.globalcontract.sk/studenti/na-stiahnutie/

2) vyplnenú prihlášku zašlite mailom na [email protected], alebo poštou na adresu: Global Contract s.r.o., Vodárenská 6, 040 01 Košice

3) budeme Vás kontaktovať, kvôli upresneniu detailov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Francúzska hotelová sieť
- Langley hotel Gustavia, Chamonix, Francúzsko
- Langley resort Fort Royal, Guadeloupe, Francúzsky Karibik

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti/prax v odbore (min. študent daného odboru)
- vôľu rýchlo a dobre sa učiť
- schopnosť premýšľať v práci
- dobrá znalosť anglického jazyka
- znalosť francúzskeho jazyka je podmienkou len pre pozíciu recepčná/ý

Global contract s.r.o je spoločnosť zameraná na organizovanie turistických pobytov a zájazdov, sprostredkovanie práce, organizovanie a realizovanie odborného vzdelávania a prípravy v oblasti gastronómie a hotelového priemyslu, jazykového vzdelávania pre pedagogických  zamestnancov v školstve a žiakov stredných škôl.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2779940  Dátum zverejnenia: 26.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 €