Kancelária v Aupark Tower v Bratislave ihneď prijíma ľudí! Broker/Trader/Dealer www.gbe.sk

GLOBAL BROKERS Enterprises s.r.o.

Einsteinova 24, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Dunajská Streda, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, Bratislava
Termín nástupu
11.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plnenie úloh pridelených manažérom v rámci Vašich a obchodných cieľov a plánov
- Budovanie perspektívnych vzťahov s klientmi
- Komunikácia s klientom a udržiavanie mailovej a telefonickej komunikácie na stabilnej úrovni

- Motivačné ohodnotenie = zaujímavý fixný základ + prémie + bonusy
- Možnosť kariérneho rastu
- Školenia s medzinárodnými špecialistami
- Príspevky na kurzy a školenia vrámci osobného a pracovného rozvoja
- Práca v kancelárii v centre Bratislavy / Aupark Tower
- Spoločenské a teambuildingové akcie
- Mladý kolektív
- Príjemné pracovné prostredie
- iné zaujímavé benefity

Informácie o výberovom konaní

* Nedostatok skúseností nie je pre nás problém .
Pre všetkých, ktorí majú záujem organizujeme školenia s prednášajúcimi s medzinárodnými skúsenosťami.
* Pozícia je vhodná pre čerstvých absolventov SŠ a VŠ.
* POZOR - pozícia Nie je vhodná pre študentov denného štúdia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, Ekonomika, Financie, Účtovníctvo, Administratíva, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Cieľavedomosť
Komunikačné a prezentačné schopnosti
Dravosť a proaktívny prístup k práci
Lojalita a čestnosť
Spoľahlivosť a empatia
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca aj samostatnosť
príjemné vystupovanie

Sme jednou z popredných investičných spoločností. Zaoberáme sa a špecializujeme na oblasť Brokerage, Asset Management a Private Equity. Poskytujeme renomované služby v oblasti investičného bankovníctva, obchodovania na kapitálových trhoch a správy majetkových aktív. Ako spoločnosť ponúkame priamy prístup na viac ako 100 trhov po celom svete. Našimi partnermi sú významní obchodníci s cennými papiermi, banky ako aj investičné a hedgeové fondy. Ako jediný investičný sprostredkovateľ na Slovensku sme členom Asociácie obchodníkov s cennými papiermi (AOCP).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2628909  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1150