Asistentka/Rečepčná

GLOBAL BROKERS Enterprises s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 24, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme flexibilného a samostatného človeka so schopnosťou učiť sa nové veci, techniky a postupy. Požadujeme aktívny prístup k práci. Hlavnou náplňou práce je:

- organizácia a správa termínového kalendára, administratívna a organizačná podpora top manažmentu a riaditeľovi, úzka spolupráca s vedením,
- organizácia a plánovanie kalendára stretnutí, organizácia mítingov, porád a návštev spoločnosti,
-zabezpečovať plynulý chod recepcie a spoločnosti – objednávanie tovaru, kancelárske potreby,...
-travel management (organizovanie prac.ciest,cestovné príkazy, zabezpečovanie hotelov,leteniek, taxi,transferov, ...),
-samostatná organizácia koncepcie mítingov, pracovných stretnutí, konferencií, firemných eventov a podujatí,
- zabezpečuje vykonanie všetkých úloh stanovených riaditeľom spoločnosti a dohliada na ich plnenie v stanovom časovom harmonograme,
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti, úzka spolupráca s vedením spoločnosti,
-koordinácia prác s inými zložkami spoločnosti,
- spolupráca na rôznych projektoch (najmä s HR),
- zodpovednosť za oblasť internej komunikácie v spoločnosti,
- príprava podkladov a podpora pre účtovníkov a finančné oddelenie;
- úprava, spracovanie, evidencia a formátovanie dokumentov, korešpondencie, pošty,
-telefonická a osobná komunikácia s klientom, práca s počítačom a pokladňou,
-starostlivosť o klientov, prijímanie návštev,
- evidencia, aktualizácia a tvorba interných smerníc, príprava písomností (zápisy z porád, smernice, zmluvy),
-pomoc pri príprave strategických dokumentov, investičných projektov, a pod.

Pracovná doba od 8,00 do 19,00h., práca je od pondelka do piatku, cez víkend sa nepracuje.
Nezabudnite nám poslať Vašu aktuálnu fotografiu.

- prestížne príjemné pracovné prostredie v mladom a dynamickom kolektíve,
- gastro lístky,
- dlhodobá spolupráca,
-práca v nadnárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti,
-veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusy,
-podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja,
-jasne definovaný kariérny rast,
-spoločenské a teambuildingové akcie.

Sme jednou z popredných investičných spoločností. Zaoberáme sa a špecializujeme na oblasť Brokerage, Asset Management a Private Equity. Poskytujeme renomované služby v oblasti investičného bankovníctva, obchodovania na kapitálových trhoch a správy majetkových aktív. Ako spoločnosť ponúkame priamy prístup na viac ako 100 trhov po celom svete. Našimi partnermi sú významní obchodníci s cennými papiermi, banky ako aj investičné a hedgeové fondy. Ako jediný investičný sprostredkovateľ na Slovensku sme členom Asociácie obchodníkov s cennými papiermi (AOCP).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ochota plniť pracovné úlohy a schopnosť samostatného rozhodovania
- schopnosť pracovať samostatne na pridelených úlohách
- stotožnenie sa s firemnou kultúrou
- ochota spolupracovať v tíme a nekonfliktnosť
- proaktívny a flexibilný prístup k práci
- odolnosť voči stresu
- cieľavedomosť, logické myslenie, pracovná dynamika,
- lojalita, dôslednosť, spoľahlivosť, precíznosť
- výborné komunikačné zručnosti (osobný kontakt, telefonický kontakt) a výborné organizačné schopnosti, dobrý manažment času
- kultivovanosť, základy spoločenského protokolu, príjemné reprezentatívne vystupovanie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2427584  Dátum zverejnenia: 4.3.2016