Sales manager

GLOBAL BROKERS Enterprises s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 24, 851 01, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiac, prvé 3 mesiace fix 800, potom % podľa výsledkov skupiny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúseným profesionálom v oblasti obchodovania a investičného sprostredkovania?

Staň sa súčasťou poprednej investičnej spoločnosti. V snahe rásť a rozvíjať našu spoločnosť, budujeme tým špičkových profesionálov. Hľadáme skutočných odborníkov, s bohatými skúsenosťami a praxou v obore, ktorí hľadajú podporu a zázemie silnej spoločnosti. Vyžadujeme skúsenosti s predajom a obchodovaním na kapitálovom trhu a znalosti o fungovaní biznis modelu.

Čo bude tvojou náplňou práce:

- vytvorenie a vedenie teamu obchodníkov,
- starostlivosť o skupinu traderov,
- riešenie problémov a motivácia obchodníkov,
- zodpovednosť za výsledky, plány
- obchodovanie na kapitálovom trhu, komunikácia s o.c.p.

Ponúkame:

- Stabilné zázemie a podpora silnej spoločnosti
- Prestížna práca v mladom a ambicióznom kolektíve v modernom pracovnom prostredí
- Motivujúce podmienky pre rýchly kariérny rast
- Možnosť naplno využiť svoj potenciál a nadobudnuté schopnosti
- Ďalší osobný a profesionálny rozvoj

U nás platí, že:
- Rozhoduje jedine tvoj výkon.
- Lukratívny provízny systém ti vytvára neobmedzené možnosti zárobku.
- Je len na tebe, aká bude výška tvojho príjmu.

Okrem potenciálu nadpriemerného príjmu ti ponúkame viacero atraktívnych benefitov:
- Mobilný telefón aj na súkromné účely.
- Školenia a vzdelávanie.
- Firemné akcie a večierky.
- Odmeňovanie najúspešnejších obchodníkov.
- Vernostné a motivačné bonusy.
- Pravidelné športové a wellness aktivity.

Práca nie je vhodná pre študentov (vrátane externých), ani pre absolventov.
PRAX v obore PODMIENKOU!

životopis a motivačný list spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov poslať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Hľadáme ľudí:
- so skúsenosťami u o. c. p, alebo na podobnej pozícií.
- so znalosťou anglického jazyka na pokročilej úrovni,
- s dobrými komunikačnými, organizačnými a prezentačnými schopnosťami,
- s odolnosťou voči stresu a schopnosťou pracovať pod tlakom,
- ambicióznych a orientovaných na výsledky,
- flexibilných, spoľahlivých, s manažérskymi schopnosťami,
- proaktívnych a s empatiou,
- ktorí majú všeobecný prehľad.

Sme jednou z popredných investičných spoločností. Zaoberáme sa a špecializujeme na oblasť Brokerage, Asset Management a Private Equity. Poskytujeme renomované služby v oblasti investičného bankovníctva, obchodovania na kapitálových trhoch a správy majetkových aktív. Ako spoločnosť ponúkame priamy prístup na viac ako 100 trhov po celom svete. Našimi partnermi sú významní obchodníci s cennými papiermi, banky ako aj investičné a hedgeové fondy. Ako jediný investičný sprostredkovateľ na Slovensku sme členom Asociácie obchodníkov s cennými papiermi (AOCP).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1083101  Dátum zverejnenia: 12.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, prvé 3 mesiace fix 800, potom % podľa výsledkov skupiny