Administratívny pracovník na účtovníctve

Global Accounting Services, s. r. o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.Mzda: Od 7 EUR brutto/1 hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu účtovníkov hľadáme nového, šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude po zaškolení a získaní potrebných zručností zabezpečovať nasledovné činnosti:

  • administratívna podpora na oddelení účtovníctva
  • spracovávanie, triedenie, príprava a tlač podkladov pre účtovné oddelenie
  • vyhľadávanie, evidencia a archivácia dokumentov
  • kopírovanie, skenovanie a zakladanie dokumentov
  • základné účtovanie faktúr a banky v spolupráci so zodpovedným účtovníkom
  • príprava tabuliek a prehľadov podľa zadania zodpovedného účtovníka
  • ďalšie administratívne a organizačné práce podľa dennej operatívy

Ponúkame vám:​

  • príjemné pracovné prostredie
  • flexibilný pracovný čas
  • získanie skúseností pre študenta, ktorý má ambície venovať sa účtovníctvu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ktorý si veľmi vážime.

Pozývať budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá.

Kandidátom nezaradeným do výberového konania veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa pracovných i osobných úspechov.
Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Očakávať od vás budeme:
- pohodový no zároveň zodpovedný prístup k práci,
- priateľskú povahu a otvorenú komunikáciu,
- aktívny prístup a dávku samostatnosti,
- orientáciu na detail, precíznosť a najmä vzťah k práci s číslami :-)

Spoločnosť zaoberajúca sa vedením účtovníctva a personálno - mzdovej agendy dodávateľským spôsobom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alena Horňáková
Tel.: +421259418314
E-mail: poslať životopis
ID: 4800441  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.