Regionálny obchodný/marketingový zástupca (Ref. č.: 2012001)

Global 24, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves, Rožňava, Prešov, Poprad, Žiar nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Zlaté Moravce, Šaľa, Nitra, Prievidza
  • Ponúkaný plat (brutto): Fixný plat–výška závislá od výkonu + motivačné provízie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- podieľanie sa na predaji našich produktov v pridelenom regióne
- vyhľadávanie nových obchodných a zaujímavých príležitostí v pridelenom regióne
- samostatné koordinovanie, vedenie a uzatváranie obchodných prípadov
- starostlivosť o zverenú klientelu
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti/vedením spoločnosti/partnerskými spoločnosťami
- pravidelné reportovanie na úrovni vedenia spoločnosti
Iné výhody
- práca z domu - home office
- bonusy v závislosti od pracovného výkonu
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej mladej spoločnosti v oblasti objektívnej informovanosti ľudí
- firemné akcie
- systém benefitov
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- možnosť odborných školení

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
obchodného zástupcu, v oblasti predaja produktov a služieb, marketingu

Počet rokov praxe:
2
- príjemné a kultivované vystupovanie
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- obchodné skúsenosti, fokus na zákazníka a produkt
- vyjednávacie a negociačné zručnosti
- schopnosť zaujať a presvedčiť
- samostatnosť, proaktívny prístup
- spoľahlivosť, rozhodnosť, systematickosť
- dobrý time management
- motivácia učiť sa nové veci
- ochota cestovať

Prinášame informácie, foto,video správy a textové správy z mesta a okolia! Rýchle a trefné informácie z miestnych podujatí, miestnej politiky, športu, kultúry, krimi a bulváru. Denne pripravujeme rady z oblasti zdravia, bývania, financií, motorizmu...

Získavame informácie kam sa môžete ísť zabaviť, naobedovať, zašportovať, kultúrne sa vyžiť a čo sa vo Vašich mestách bude diať. U nás môžete súťažiť o hodnotné ceny.

Nezabúdame na obyvateľov miest, ktorí sú tvorcami diania v mestách a spolutvorcami portálu www.global24.sk, pridávajú svoje zážitky, fotky, postrehy a reportáže.
Našou prioritou je poskytovanie kvalitných služieb ,objektívneho spravodajstva na úrovni miest, regiónov a celého Slovenska.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné neuvedené oblasti
Z každého regiónu budeme prijímať 1-2 uchádzačov. Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy alebo tela textu prosím uveďte: región kde by ste chceli pôsobiť.

Týmto dávate súhlas spoločnosti Global 24,s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účel evidencie a ďaľšieho spracovania.
Čučmianska dlhá 29 Zobraziť na mape
048 01 Rožňava
ID: 1242319   Dátum zverejnenia: 19.4.2012
Spoločnosť: Global 24, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke