Reservations Agent pro Air Canada

Globair s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší pracovní náplní bude poskytování podpory přímým zákazníkům a cestovním kancelářím, zpracování obchodních případů, vystavování letenek, vyřizování reklamací, emailový i telefonický kontakt s klienty, tvorba reportů, fakturace obchodních případů, spolupráce s obchodním manažerem na prezentaci společnosti na trhu, back up kolegů na rezervačním oddělení pro další partnery, administrativní podpora chodu kanceláře.

Vzhledem ke struktuře společnosti je pravděpodobné, že do Vaší péče bude svěřeno i zastupování některých našich dalších partnerů.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výbornou znalost angličtiny
  • předchozí praxi v cestovní kanceláři, agentuře nebo letecké společnosti
  • základní znalost rezervačního systému (Amadeus, Galileo)
  • samostatnost a ochotu přebírat zodpovědnost za svěřené úkoly
  • dobré komunikativní schopnosti a flexibilitu
  • ochotu dále se vzdělávat a přebírat nové úkoly
  • znalost práce v MS Office, zejména Word, Excel a Outlook

Nabízíme:

  • pestrou a zajímavou práci v atraktivním prostředí leteckého businessu
  • práci v mladém kolektivu
  • pracoviště v centru Prahy
  • zaškolení na rezervační systém přidělené společnosti

V případě zájmu o pozici odpovězte na tento inzerát a přiložte prosím životopis v angličtině s fotografií a průvodním dopisem.
Z časových důvodů budeme odpovídat pouze těm uchazečům, kteří budou pozváni na osobní pohovor.
Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2974378  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.