Recepčná práca pre dôchodcu

Glob Group Investment s.r.o.

Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 350 EUR/mesiacMzdaje vo vyske 4,5 eur na hodinu v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovanie mítingov, podujatí, porád, stretnutí a školení.
• Administratívna podpora manažmentu.
• Komunikovanie s internými, externými partnermi, kompetentnými
inštitúciami.
• Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
• Príprava nájomných zmlúv na zmlúv na virtuálne kancelárie.
• Zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a
technického hľadiska.
• Evidovanie, spracovávanie a archivácia prijatej pošty.
• Príprava zasadacích miestností na mítingy, školenia.
• Príprava podkladov a prezentácii pre nadriadeného.
• Koordinovanie činnosti podriadených pracovníkov v kancelárii.
• Zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie jednotlivých
hnuteľných a nehnuteľných častí majetku..

Hladame Dôchodcu pracovna doba streda od 8-12h, stvrtok 8.00-15.00, piatok 8.00-15.00
4,50EUR je v cistom

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci

HUB Bratislava ponúka na prenájom moderne zariadené kancelárie a poskytuje virtuálne kancelárie. Zároveň ponúka prenájom zasadacích miestností vhodné pre semináre, školenia, konferencie a prezentácie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3034528  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 350 EUR/mesiac