Robotník vo výrobe syntetických lán

GLEISTEIN s.r.o.

Miesto práce
Súvoz 1/632, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
Ihneď
6,5 EUR/hod.+dochádzkový bonus 10% z platu, +príplatky za sviatky a nadčasy, + príspevok do tretieho pilieru 2%, odmena pri životnom a pracovnom jubileu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov a zariadení na výrobu a prevíjanie syntet.lán, priadze a špagátov , manipuláciu s materiálom, paletami, príjem a výdaj tovarov na sklad, nakladanie s paletami a kartónmi, vizuálna kontrola výrobku.
Výroba prebieha v 3 -zmennej prevádzke . Práca vhodná pre mužov.

Dochádzkový bonus, 13.plat, príplatky za nadčas a prostredie , sviatky a víkendy, letný a zimný večierok, odmena pri významných životných jubileách. Obedy a večere v zamestnaneckej jedálni za 1€. Možnosť kariérneho rastu.

Ponúkame stabilné miesto vo výrobe syntetických lán v medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

textilnej výroby vítaná, nieje však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná manuálna zručnosť, ochota pracovať na zmeny, zodpovednosť a tímová práca

Sme medzinárodná spoločnosť Gleistein s 200 ročnou tradíciou, so sídlom v Trenčíne od roku 1997. Zaoberáme sa vývojom, výrobou a predajom kvalitných lán do celého sveta. Obrovské množstvo skúseností na trhu tvorí základ pre stabilné pracovné miesto vo výrobe lán, ktoré uchádzačovi ponúkame.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4813035  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.