Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo GlamiDent s. r. o.

Zubný lekár

GlamiDent s. r. o.

Miesto práce
Masarykova 25a, Prešov
Termín nástupu
1.6. 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiacdohodnutý fix + % zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej zubnej kliniky v Prešove príjmeme zubného lekára/ lekárku. Ponúkame prácu v priateľskom mladom kolektíve, najnovšie materiálno-technické vybavenie a moderné prostredie kliniky. Hľadáme samostatne pracujúceho zubného lekára s priateľským prístupom, príjemnou komunikáciou, chuťou pracovať a učiť sa nové veci. Pracovná ponuka je vhodná aj pre ABSOLVENTA - radi zaučíme.

Moderné prostredie, najnovšie vybavenie, flexibilný pracovný čas, zamestnanecké zľavy, nadštandardné finančne ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, príjemná komunikácia, priateľské vystupovanie, ochota, pracovitosť.

GlamiDent je moderná zubná a estetická klinika pre všetkých Vás, ktorí snívate o krásnom ale predovšetkým zdravom úsmeve. Klinika je zameraná na všetky štandardné stomatologické úkony nie len pre dospelých ale aj detských pacientov. Bonusom na našej klinike sú aj neinvazívne a miniinvazívne estetické zákroky, ktoré sú dnes tak obľúbené nie len u žien ale aj u mužov. Našou prioritou je komfort a spokojnosť pacienta a preto pri ošetrení používame špičkové najmodernejšie technológie a prístroje. Promptné vybavenie termínov a individuálny proklientsky prístup sú u nás samozrejmosťou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: MDDr. Ivana Ťavoda
Tel.: +421949869274
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4714698  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac