Klampiar a tesár/ pokrývač

GIT, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klampiarske, tesárske a pokrývačské práce

možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

klampiar, tesár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v obore nutná

Spoločnosť GIT, s.r.o vznikla pôvodne ako strechárska firma. S narastajúcim počtom postavených či opravených striech, pribúdali vďaka spoľahlivosti a kvalite odvedenej práce aj ďalšie príbuzné činnosti a servisné služby.

V súčasnosti firma ponúka výstavbu a servis všetkých druhov striech vrátane fotovoltaických, zateplenie či zobytnenie podkroví, fasády, i samostatné čiastkové a doplnkové činnosti, ktoré mnoho svojpomocných stavebníkov radšej zverí odborníkom.

Ťažisko podnikania firmy sa za posledné obdobie čoraz viac presúva aj k ponuke montovaných drevodomov, po ktorých je na stavebnom trhu dopyt. Firma ich ponúka v širokej škále dispozícií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Git, s.r.o.
Piešťanská cesta 412/48
92203 Vrbové
ID: 1446490   Dátum zverejnenia: 22.9.2016