Java analytik

Gate1234 s. r. o. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zber a analýza požiadaviek zákazníka
- Tvorba analytickej dokumentácie
- Tvorba dizajnovej dokumentácie a výstupov pre fázu vývoja
- Vývoj Java aplikácii
- Spolupráca s vývojovým tímom
- Podpora pre architektov riešení
- Tvorba a exekúcia unit testov
- Príprava testovacích scenárov
- Prezentácia výstupov zákazníkovi
- Správa technickej dokumentácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Zaujímavá spoločnosť sídliaca v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosť s vývojom na projekte a taktiež preukázateľnú prax s analýzami v UML.

- Znalosť UML podmienkou
- Skúsenosť s Sparx Enterprise Architect je vítaná
- Minimálne 2 roky skúseností s analýzou a návrhom aplikácii
- Minimálne 2 roky vývoj J2EE
- Znalosť databázových platforiem Oracle, PostgreSQL
- Preferovaná znalosť reportovacích nástrojov Jasper Reports alebo BIRT

GIT je medzinárodná konzultačná spoločnosť založená v Berkeley, štát Kalifornia a v súčasnosti s európskou pobočkou v Prahe, Brne, Bratislave a Košiciach. V marci 2006 sa spoločnosť stala členom verejne obchodovateľnej spoločnosti Empresaria plc.. Špecializujeme sa na konzultácie v oblasti vyhľadávania ľudských zdrojov a riešení na trhu informačných technológii, telekomunikácii a inžinierstva. S 10 ročnou skúsenosťou obsadzovania pozícii v IT & Telco v Českej a Slovenskej republike sme tá najlepšia alternatíva pre nájdenie a zlákanie najvhodnejších kandidátov pre takéto pozície.

Služby GIT Consult zahŕňajú: nábor a výber pracovníkov, personálny lízing, priame oslovovanie kandidátov, poradenstvo a služby prieskumu v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1856921  Dátum zverejnenia: 4.9.2014