Programátor - MS SQL + Delphi

Gate1234 s. r. o. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riešenie projektov v oblasti interného informačného systému
• analýza uživateľských požiadaviek a zadaní
• programovanie a vyvíjanie nových modulov informačného systému
• testovanie nových modulov informačného systému
• rozvoj súčasných aplikácií a tvorba nových aplikácií
• riešiť Help Desk požiadavky súvisiace s informačným systémom

• odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
• dynamický a profesionálny tím po odbornej i ľudskej stránke
• motivujúce projektové odmeny
• silný sociálny program (šport, kultúra, wellness, firemné raňajky, tímové a celofiremné teambuildingy, platené voľno v prípade choroby,..)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Klient je významným poskytovateľom úverových finančných služieb. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších troch krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku a v Bulharsku. Dynamická spoločnosť so stabilným a výkonným tímom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• MS SQL - pokročilý
• Delphi - základy
• MS Word, Excel- pokročilý
• znalosti v oblasti operačných systémov a technológií Microsoft, prax v programovaní relačných databáz
• všeobecné znalosti princípov a metodiky tvorby informačných systémov
• prax v programovaní pre finančné spoločnosti výhodou

GIT je medzinárodná konzultačná spoločnosť založená v Berkeley, štát Kalifornia a v súčasnosti s európskou pobočkou v Prahe, Brne, Bratislave a Košiciach. V marci 2006 sa spoločnosť stala členom verejne obchodovateľnej spoločnosti Empresaria plc.. Špecializujeme sa na konzultácie v oblasti vyhľadávania ľudských zdrojov a riešení na trhu informačných technológii, telekomunikácii a inžinierstva. S 10 ročnou skúsenosťou obsadzovania pozícii v IT & Telco v Českej a Slovenskej republike sme tá najlepšia alternatíva pre nájdenie a zlákanie najvhodnejších kandidátov pre takéto pozície.

Služby GIT Consult zahŕňajú: nábor a výber pracovníkov, personálny lízing, priame oslovovanie kandidátov, poradenstvo a služby prieskumu v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1818236  Dátum zverejnenia: 30.7.2014