SW Architect – embedded systems

Gate1234 s. r. o. v likvidácii

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a vývoj embedded systems pre automobily,
• riadenie a vývoj projektov,
• analýza zákazníckych požiadaviek,
• návrh, vývoj a podpora softvérových riešení pre automobily,
• technologická podpora pri predstavení riešenia do produkcie,
• technologická zodpovednosť za vybudovanie embedded systems tímu v Košiciach,
• technologický consulting s kolegami v iných lokalitách v oblasti embedded systems

- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme,
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie,
- možnosti osobnostného rozvoja,
- atraktívny sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje služby pre oblasť informačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý

- C - pokročilý,
- programovanie v MCU (Micro Controller Unit) – pokročilý
- RTOS (Real Time Operation System) - pokročilý.
- minimálne 5-ročná skúsenosť vo vývoji riešení v oblasti embedded systems podmienkou,
- skúsenosti s vývojom Linux driver, Linux porting na rôznych MCU platformách,
- skúsenosti s informačným systémom pre automobilový priemysel
- Výhodou sú skúsenosti s QT framework

Osobnostné predpoklady:
- komunikačné schopnosti a flexibilita, orientácia na tím a zákazníka,
- schopnosť pracovať v tíme, proaktivita a samostatnosť
- ochota vzdelávať sa a cestovať

GIT je medzinárodná konzultačná spoločnosť založená v Berkeley, štát Kalifornia a v súčasnosti s európskou pobočkou v Prahe, Brne, Bratislave a Košiciach. V marci 2006 sa spoločnosť stala členom verejne obchodovateľnej spoločnosti Empresaria plc.. Špecializujeme sa na konzultácie v oblasti vyhľadávania ľudských zdrojov a riešení na trhu informačných technológii, telekomunikácii a inžinierstva. S 10 ročnou skúsenosťou obsadzovania pozícii v IT & Telco v Českej a Slovenskej republike sme tá najlepšia alternatíva pre nájdenie a zlákanie najvhodnejších kandidátov pre takéto pozície.

Služby GIT Consult zahŕňajú: nábor a výber pracovníkov, personálny lízing, priame oslovovanie kandidátov, poradenstvo a služby prieskumu v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1807905  Dátum zverejnenia: 30.10.2014