Software developer / .Net Developer

Gate1234 s. r. o. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v kolektíve šikovných vývojárov a spolupráca s testovacím oddelením
Podieľanie sa na analýze, dizajne, programovaní a následnej implementácii nových a existujúcich riešení na platforme Microsoft .NET (C#), Programovanie a vývoj v Microsoft .NET
Práca na medzinárodných projektoch za využitia najmodernejších technológii
vykonávanie údržby programov a oprava chýb
MS SQL Server s dôrazom na web aplikácie
Testovanie aplikácií, tvorba technickej dokumentácie

dovolenka nad rámec
motivujúce pracovné prostredie
príjemný kolektív
nadnárodná spoločnosť
zaujímavé projekty

Kandidátov budeme rozdeľovať pre projekty podľa skúseností - teda ak ste absolvent s praxou !, pozícia je pre vás tiež vhodná :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť s medzinárodným zastúpením, ponúka SW riešenia najma pre finančný sektor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti aspoň 1 rok v oblasti .Net vývoja
Znalosť web aplikácií a záujem o ne
Vítaná je aj znalosť a skúsenosť s Oracle serverom a PLSQL
angličtina na komunikatívnej úrovni

GIT je medzinárodná konzultačná spoločnosť založená v Berkeley, štát Kalifornia a v súčasnosti s európskou pobočkou v Prahe, Brne, Bratislave a Košiciach. V marci 2006 sa spoločnosť stala členom verejne obchodovateľnej spoločnosti Empresaria plc.. Špecializujeme sa na konzultácie v oblasti vyhľadávania ľudských zdrojov a riešení na trhu informačných technológii, telekomunikácii a inžinierstva. S 10 ročnou skúsenosťou obsadzovania pozícii v IT & Telco v Českej a Slovenskej republike sme tá najlepšia alternatíva pre nájdenie a zlákanie najvhodnejších kandidátov pre takéto pozície.

Služby GIT Consult zahŕňajú: nábor a výber pracovníkov, personálny lízing, priame oslovovanie kandidátov, poradenstvo a služby prieskumu v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1718952  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou