Senior C++ developer

Gate1234 s. r. o. v likvidácii

Miesto práce
Bratislava, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešní uchádzači sa budú podieľať na vývoji softvéru pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov.
• Spoluúčasť na zmene a realizácii novej architektúry systému (C++, SOA)
• Vývoj Software-Komponentov pre produkt
• Rozširovanie a nový vývoj, údržba a rozširovanie programových častí výpočtového jadra
• Vytváranie konceptov a špecifikácií
• Výhodou je predchádzajúca skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor

Dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
Nadštandardné finančné ohodnotenie
Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
Pružný pracovný čas
Kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
Široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
Odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná prémia, mimoriadne osobné ohodnotenie, vianočná prémia)
Podľa počtu odpracovaných rokov sa poskytuje dovolenka nad zákonný rámec
Každoročne deň plateného voľna 31.12.
Sickday

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je jedna z vedúcich softvérových a poradenských spoločností v oblasti vývoja SW pre finančné služby a poistenia. Patrí medzi dynamické spoločnosti, aplikujúce najnovšie technológie, ktorých produkty využíva množstvo popredných spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý

Jazykové znalosti : Nemecký jazyk – aktívny alebo Anglický jazyk - aktívny
Počítačové znalosti : C/C++ – expert
Ďalšie požiadavky:
- Aspoň pasívna znalosť nemeckého jazyka je vyžadovaná
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka je výhodou
- Úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium
- Ste angažovaný a máte komunikačné zručnosti a analytické myslenie
- Ochota k pracovným cestám
- Ochota neustále sa vzdelávať

GIT je medzinárodná konzultačná spoločnosť založená v Berkeley, štát Kalifornia a v súčasnosti s európskou pobočkou v Prahe, Brne, Bratislave a Košiciach. V marci 2006 sa spoločnosť stala členom verejne obchodovateľnej spoločnosti Empresaria plc.. Špecializujeme sa na konzultácie v oblasti vyhľadávania ľudských zdrojov a riešení na trhu informačných technológii, telekomunikácii a inžinierstva. S 10 ročnou skúsenosťou obsadzovania pozícii v IT & Telco v Českej a Slovenskej republike sme tá najlepšia alternatíva pre nájdenie a zlákanie najvhodnejších kandidátov pre takéto pozície.

Služby GIT Consult zahŕňajú: nábor a výber pracovníkov, personálny lízing, priame oslovovanie kandidátov, poradenstvo a služby prieskumu v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1649533  Dátum zverejnenia: 12.5.2014