Logo Giovani Essenze, s. r. o.

Pracovník e-shopu - balič zásielok

Giovani Essenze, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
22.04.2024-01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ finačný príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v e-shope hľadáme šikovného baliča zásielok. Práca zahŕňa manuálnu prácu s krabičkami, nožom a lepiacou páskou, balenie zásielok, skartovanie papiera, obaľovanie produktov do fólie a iné pomocné práce s produktami. Táto práca je vhodná len pre manuálne zručného a rýchleho človeka, ktorý sa vie sústrediť na detaily a vykonávať prácu s minimálnou chybovosťou.

Po zaučení sa očakáva takmer nulová chybovosť a dôraz na zodpovednosť, manuálnu rýchlosť, pracovitosť, stabilitu a precíznosť. Táto pozícia nie je vhodná pre fajčiarov.

Príklady typickej náplne práce:

  • balenie zásielok podľa objednávok
  • manuálna práca s krabicami, nožom a lepiacou páskou
  • skartovanie papiera a iných nevyužiteľných materiálov
  • obaľovanie produktov do fólie alebo iných ochranných materiálov
  • vykladanie a usporadúvanie tovaru v sklade
  • príprava tovaru na odoslanie a označovanie zásielok

Typický deň na pracovnej pozícii môže zahŕňať:

  • balenie zásielok a prípravu tovaru na odoslanie
  • prípravu pracovného miesta
  • pomocné práce s produktami

Pracovná doba pre pozíciu Pracovník e-shopu - balič zásielok je od 8:00 do 16:00, od pondelka do piatku.

Zvýhodnení môžu byť uchádzači, ktorí už majú skúsenosť s balením zásielok.

  • Máš stabilnú pracovnú pozíciu a nemusíš sa obávať o svoje zamestnanie.
  • Okrem toho máš možnosť platového rastu v rámci firmy.
  • Získavaš finančný príspevok na stravu.
  • Pracuješ v príjemnom a novom prostredí, ktoré ti prinesie pohodlie a komfort.
  • Spolupracuješ s pozitívnym a tímovým kolektívom, ktorý ti pomôže pri tvorbe tvojho pracovného rozvoja.

Zvýhodnený môže byť aj uchádzač, ktorý má už prax na podobnej pozícii. Z dôvodu veľkého
počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované
kritériá. Poprosíme nevolať. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

balič zásielok / expedient

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť
  • Chuť pracovať
  • Ochota učiť sa
  • Hard skills: Zručnosť s balením zásielok
  • Soft skills: Pracovitosť, spoľahlivosť

Ein Unternehmen, das sich auf den Internetverkauf in mehreren EU-Ländern konzentriert. Es handelt sich um ein stabiles Unternehmen mit einer schnell wachsenden Marke.

Spoločnosť zameraná na internetový predaj vo viacerých krajinách EÚ. Stabilná firma s rýchlo rastúcou značkou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Kviatkovský
E-mail: poslať životopis
ID: 4717611  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac