Marketingový junior

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Horná 18, okres Banská Bystrica
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
čím skôr, tým lepšie
dohodou. Chceme mať dobre zarábajúcich ľudí, preto vyžadujeme nielen kvalitu, ale aj kvantitu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá už 11 rokov pomáha zákazníkom orientovať sa v aktuálnej ponuke IT sveta. Pomáhame našim zákazníkom, aby správne investovali svoje peniaze. Takto si budujeme skvelé vzťahy s našimi klientmi, ktorí u nás opakovane nakupujú. Naši zákazníci nás aktuálne hodnotia až 98% spokojnosťou, za čo sme im vďační. Sme špecialisti na predaj obnovenej a predvádzacej výpočtovej techniky. Čo to znamená? Že u nás nakúpiš produkty aj najvyššej triedy za zlomok pôvodnej ceny, namiesto 1.100 eur zaplatíš iba 299 eur za business model.

Koho hľadáme?
Hľadáme do nášho tímu marketingového juniora. Mladého, aktívneho uchádzača pre podporu marketingového tímu. Jedná sa o etického, cieľavedomého človeka ktorý je príčinou nad svojim životom. Má veľmi vysokú kreativitu, veľmi dobre ovláda slovenský pravopis. Je to človek tvárny, chce rásť a expandovať. Je to človek ktorý ma svoj názor ale rád si vypočuje aj druhú stranu a na základe toho sa sám rozhodne. Je to človek ktorý dopraje iným ľuďom ich priestor. Je to človek ktorý je sám sebou a nenechá sa negatívne ovplyvňovať okolím.

Očakávame nasledujúce zručnosti:
- Adobe Photoshop na úrovni mierne pokročilý ( príprava mailingov, plagátov, rýchle úpravy grafik, doplnkové grafiky na web )
- HTML - základy ( úprava popisov produktov na webe )
- slovenčina na skvelej úrovni ( písanie blogov, sprava FB konta )
- základne skúsenosti s tvorbou videa ( natáčanie, strih, renderovanie ), nič náročne, jednoduché videa ( nie je podmienka, naučíme ale bude to tiež tvoja náplň )

Čo by si mal mať?
Hľadáme človeka, ktorý rád prijíma výzvy a prekonáva prekážky pri dosahovaní cieľov. Veci ktoré začneš alebo sú ti zadané usilovne na nich pracuješ a tvojim výsledkom je úplne dokončená práca. Ak si to ty, veľmi radi ti pomôžeme tieto prekážky zdolávať a naučíme ťa ako jednoducho a s úsmevom na tvári dosahovať stanovené ciele a to nielen pracovné ale aj súkromné.

- Kreatívna a samostatná práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- Priateľský a mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie. Pridaj sa k nám a presvedč sa.
- Možnosť profesijného rastu v oblasti marketingu, zaškolíme Ťa a budeme spoločne pracovať na tvojom raste.
- Naučíme ťa ako rozumieť a byť úspešný v marketingu.
- Motivujúce finančné ohodnotenie výmenou za produkciu
- Firemné benefity pre všetkých čo majú výsledky!

Vaše životopisy zasielajte na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

marketing, PR, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Požadujeme min. ukončené SOU (výučný list) a užívateľskú úroveň práce s PC
- Orientácia v oblasti marketingu a príjemné vystupovanie
- Výborné komunikačné znalosti, výhodou
- Znalosť a prehľad v IT technológiách, výhodou
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2851655  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou. Chceme mať dobre zarábajúcich ľudí, preto vyžadujeme nielen kvalitu, ale aj kvantitu.