Absolvent |alebo prvé zamestnanie| - Servisný technik ( oprava PC)

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Horná 18, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
405 - 650 EUR/mesiac, Horná hranica nieje limitovaná!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek ktorý má rád výzvy? Chceš nám ukázať že dokážeš prijať zodpovednosť za svoju prácu? Vieš si predstaviť že si odmeňovaný za svoj výkon? Máš skúsenosti so servisom PC a notebookov? Keď si na tieto otázky odpovedal áno potom hľadáme práve teba!

== Hľadáme ABSOLVENTA, musí sa jednať o tvoje prvé zamestnanie, alebo si nebol zamestnaný dlhšie ako 6 mesiacov ( preobsadzujeme pozíciu s podporou úradu práce) ==

Staň sa súčasťou nášho tímu a pomôž nám vybudovať silnú a stabilnú spoločnosť!

Tvoje pracovné miesto je pripravené v Banskej Bystrici.

- pozícia vhodná pre absolventov alebo uchádača ktorý ešte nebol zamestaný ( nebol zamestnaný na trvalý pracovný pomer dlhšie ako 6 mesiacov )
- jedna sa o projekt §51a - Príspevok na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní
- Kreatívna a samostatná práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
- Priateľský a mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie
- Možnosť profesijného rastu
- Školenia
- Motivujúce finančné ohodnotenie výmenou za produkciu
- Firemné benefity pre všetkých čo majú výsledky!

Vaše životopisy zasielajte na emailovú adresu [email protected]. Následne budete informovaný o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Servisný technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Chuť učit sa
- Zodpovednosť
- Kreatívne myslenie
- Znalosť a prehľad v IT technológiách výhodov
- Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
- Aktívny prístup k práci

Spoločnosť BigON je menšia, niekoľko rokov stabilná firma na Slovensku. Sme plne orientovaní na potreby zákazníka. BigON s.r.o. je obchodná spoločnosť a špecialista na predaj a servis pre predvádzacie a obnovené NOTEBOOKY, POČÍTAČE a k tomu i ďalšie PRÍSLUŠENSTVO. Naším zákazníkom pomáhame šetriť peniaze tým, že im poskytujeme vysokú kvalitu IT produktov za veľmi nízke ceny a našimi produktami a službami prispievame i k šetreniu planéty. V BigONe si potrpíme na ľudský prístup, dobrú komunikáciu nie len smerom von z firmy, ale tiež v rámci nášho kolektívu. Naša zásada je, že človeka to, čo robí, musí baviť a napĺňať a takto sa staviame k našim zákazníkom, aj k našim zamestnancom a partnerom firmy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1932360  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 405 - 650 EUR/mesiac, Horná hranica nieje limitovaná!!