UPP Developer

Giesecke + Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 11, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá :
- za bezproblémový chod UPP aplikácii
- za tvorbu softwaru pre počítačovú techniku zahrňujúcu návrh koncepcie a písanie kódu.

Vykonáva :
- zber a definovanie požiadaviek na aplikačný systém
- tvorbu softwarových aplikácií so špecifickým zameraním (embedded software implementovaný do špecializovaných elektronických zariadení)
- príprava diagramov popisujúcich vstupy/výstupy a logiku programu
- písanie programu v programovacom jazyku, debugovanie, kompilácia
- testovanie funkčnosti novo-vyvinutých programov a ich modulov
- vyhodnocovanie testov a ich spätné zapracovanie
- upgradovanie existujúcich verzií softwaru
- písanie dokumentácie a manuálov pre užívateľov

Zabezpečuje :
- zisťovanie a dokumentovanie potrieb spoločnosti
- prípravnú fázu pri návrhu koncepcie a štruktúry softwaru
- testovanie inštalácie a integrácie vyvinutého SW na rôznych operačných a aplikačných platformách
- optimalizáciu kódu programov, ladenie aplikácií
- kódovanie, testovanie, debugovanie
- identifikácia a analýza možných technických problémov

- 13.plat
- stravovanie zadarmo
- výkonnostné prémie
- aktívne vzdelávanie zamestnancov
- sociálne benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zaslali životopis. Pre veľké množstvo životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, informačné systémy, informatika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý
C++ - Pokročilý
C# - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- technické a analytické myslenie,
- spoľahlivosť,

Firma G+D Mobile Security Slovakia sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2930237  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou