Technológ (pozícia vhodná aj pre absolventov VŠ polygrafického/technického zamerania)

Giesecke + Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony 11, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracuje :
- pri riešení interných a externých reklamácií
- na vývoji produktov v rámci procesu PLM
- na rozvoji výrobných procesov
- pri školeniach pracovníkov,
- pri riešení procesných problémov vo výrobe,
- pri vytváraní reportov výrobných procesov

Poskytuje :
- technickú podporu výroby, riešenie technologických problémov,

Zodpovedá :
- za analýzu a monitoring pracovných cyklov za účelom optimalizovania výrobných procesov
- za prípravu, riadenie a vykonávanie zmien v technologickej a výrobnej dokumentácii,
- za definovanie výrobných parametrov na jednotlivé procesy

- za kvalifikáciu a zavedenie nových procesov, produktov a materiálov do výroby,

Vykonáva :
- aktívnu podporu (príprava podkladov, dokumentácie potrebných pri procesoch výroby, ako aj súvisiacich procesoch).

- 13.plat
- zabezpečené stravovanie
- prémie po skúšobnej dobe
- aktívne vzdelávanie zamestnancov
- sociálne benefity

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí si zaslali životopis. Kontaktovať budeme len vybraných.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- MS Excel a anglický jazyk na pokročilej úrovni
- precíznosť,
- zodpovednosť

Firma G+D Mobile Security Slovakia sa zaoberá výrobou plastových kariet a technológií smart cards.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2812429  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou